Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

СВЯТО ПАМ*ЯТІ
8 травня – День пам’яті та примирення. Ця дата також пов’язана з наслідками ІІ світової війни – шанується пам'ять про усіх загиблих 70 років тому. У нашій школі була проведена лінійка-реквієм, на якій вшанували пам'ять загиблим воїнам у ІІ світовій війні.
13.05.2018
День Матері
13.05.2018 р. в приміщенні Народного дому відбулося свято Матері.На нього прийшли матусі,бабусі та інші жителі села.Це свято повернулось до нас нині і усоблює у собі три найдорожчі образи:матір Божу,матір Україну і рідну неньку.Діти прославляли три матері в віршах,піснях і танцях. На завершення виступу учні початкових класів виконали танець з рушниками і пісню"Ми щасливі діти".
01.04.2018
ДЕНЬ СМІХУ
До Дня сміху готувалася вся школа. На стінах- жартівливі газети, біля кабінетів- кумедні таблички. Між вчителями та учнями відбувся КВК. Незважаючи на дух змагання, спільна організація гуморини допомогла скріпити дружні взаємини між учнями та вчителями. Також у цей день відбувся конкурс малюнків «Антистрес», декламація гуморесок, добрі жарти, влучні підписи до кумедних фото.