Сторінка шкільної бібліотеки

Книги - морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і бруду мав досить,

Дивнії перла виносить.

(І.Франко)

Проблема над якою працює бібліотека:

"Сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку."

Основні напрямки роботи шкільної бібліотеки

1. Якнайповніше сприяння реалізації державної політики в галузі освіти.

2. Інформаційне забезпечення всіх аспектів навчально-виховного процесу освітнього закладу у засвоєнні програмових та факультативних знань, самоосвіті школярів.

3. Виховання інформаційної культури учнів, постійного іх прагнення до пошуку інформації, свідомого, осмисленого добору інформаційних джерел, формування навичок систематизації та особистісної оцінки інформації.

4. Навчання школярів технології користування бібліотеками всіх типів.

5. Сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку.

6. Інформаційне забезпечення особистісних потреб користувачів у дозвіллєвій діяльності.

7. Формування авторських програм читацького розвитку школярів, виховання свідомого, вдумливого, грамотного читача з високим рівнем бібліографічної культури.

8. Всебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів, озброєння їх знаннями сутності сучасних освітніх та виховних технологій; педагогізація батьківської громадськості шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.

9. Створення комфортного бібліотечного середовища; реформування бібліотеки в таку, яка б включала традиційні і сучасні носії інформації.

Бібліотека надає

1. Підбір інформації про новітні досягнення методик виховання.

2. Методичні розробки виховних технологій.

3. Сценарії виховних заходів.

Бібліотекар  закликає учнів вдумливо читати кожну книгу, завдяки літературі збагачувати життя , робити його цікавим і змістовним.  Кожна людина  вчиться протягом усього життя. ЇЇ навчають не тільки батьки, вчителі, оточуючі, а й книги, що живуть у будинках , які звуться – бібліотека.

Бібліотека – книжковий дім.

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.