ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ

I засідання (20.09.16 р.)

1. Виконання плану роботи за 2014/2015 навчальний рік.(Царинський В.І.)
  2. Обговорення та затвердження плану роботи методичного об’єднання на 2015/2016 навчальний рік.(Царинський В.І.)
  3. Впровадження Державного стандарту освіти в Угринівській ЗШ І-ІІ ст. (Заяць В.І.)
  4. Аналіз навчальних програм. Програмно-методичне забезпечення варіативної складової навчального плану. (Вчителі-предметники)
  5. Аналіз результатів ДПА. (Заяць В.І.)
  6. Робота з обдарованими дітьми. Підготовка до проведення і етапу олімпіади з навчальних предметів. (Царинський В.І.)

II засідання (13.12.16р.)

1. Новинки методичної літератури.( Царинський В.І.)
  2. Звіт вчителів про роботу з обдарованими дітьми. Участь у конкурсах, турнірах (Вчителі-предметники.)
  3. Обговорення відкритого уроку з природознавства проведеного у 1 класі Шевчук Г.Ю.Мета відвідування:”Використання ІКТ під час проведення уроку у 1 класі“.
  4. Обговорення відкритого уроку з світової літератури проведеного у 9 класі Шушняк О.М.Мета відвідування:”Використання інноваційних технологій на уроці “.
  5. Підсумки проведення І-ІІ туру олімпіад з навчальних предметів. (Царинський В.І.)
  6. Про проведення атестації та курсову підготовку вчителів. (Директор.)
  7. Різне.

III засідання (21.02.17р.)

1. Про виконання рішень попередніх засідань. (Царинський В.І.)
  2. Результати моніторингу навчальних досягнень, семестрових контрольних робіт. (Директор.)
  3. Обговорення тижнів: англійської мови, малювання, фізики, правових знань.
  4. Про виконання рекомендацій внутрішнього контролю. (Директор.)
  5. Творчий звіт вчителів, що атестуються. (Шевчук Г.Ю.,Шушняк О.М.)
  6. Круглий стіл на тему:”ІКТ на уроках :переваги і недоліки “.(Мацюра О.О.)
  7. Різне.

IV засідання (16.05.17р.)

1. Методичне забезпечення проведення ДПА, закінчення навчального року. (Директор.)
  2. Обговорення тижнів: географії, математики, біології, здоров’я, фізичного виховання.
  3. Підготовка до ДПА, погодження матеріалів до ДПА.(Директор.)
  4. Підсумки науково-методичної роботи у 2015/2016 н.р. Шляхи подолання недоліків.( Директор.)
  5. Обмін думками та пропозиціями щодо складання плану роботи на наступний рік.(Члени методичного   об'єднання.)
  6. Різне.